עמוד הבית » אודות
אודות
חברת "א.ש. משאבות" מציעה מספר קבוצות של משאבות במגוון רחב של דגמים ומידות, המיועדים לענות על צרכים שונים להעברת נוזלים.כדי להתאים לדרישות הכמויות, הלחצים, הטמפרטורות, השיתוך והשחיקה של הנוזל שברצונך לשאוב, חברת "א.ש. משאבות" תספק את טכנולוגיות המטלורגיות וטכנולוגיות הייצור המודרניות ביותר, הקיימות לקבוצות המשאבות, ע"י שימוש באחד או יותר מהחומרים המופיעים בייצור משאבה מכל קבוצה שהיא.
 
שימושי המשאבות

משאבות לחקלאות ולהשקיה ללחץ
   נמוך או גבוה, המונעות ע"י דיזל או חשמל.
משאבות להזרמת כימיקלים נוזליים
   בתעשיות הכימיות הקלות והפטרוכימיות.
משאבות לתעשיות המזון, למפעלי זיקוק
   ולשמני מאכל.
משאבות להעברת נוזלים אל כלי שיט ומהם.
משאבות לאספקת מים, לחימום ומיזוג אוויר.
משאבות ביוב גולמי למכוני טיהור שפכים
   ולמיחזור מים.
 
חלקי חילוף
למעלה משלושים שנה מתמחה חברת "א.ש. משאבות" בייצור חלקי חילוף לכל סוגי היישומים. חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של טכנולוגיות מטלורגיות מתקדמות, בשילוב עם הבנה מקיפה וידע נרחב של הנושא. מומחי "א.ש. משאבות" בתחנות השירות ובמפעל מספקים חלקי חילוף, התואמים חלקים מקוריים גם של יצרנים אחרים, ועשויים מרוב החומרים היצוקים או משילוב חומרים. חלקי החילוף מסופקים במגוון אפשרויות - החל מייצור שוטף וכלה בהזמנות מיוחדות לפי דרישה.חברת "א.ש. משאבות" מצוידת במתקנים מודרניים לתכנון והכנת תבניות, לייצור ולגימור. החברה מסוגלת לעבוד עפ"י תבניות, שרטוטים או דוגמאות המסופקות ע"י הלקוח. האגף הטכני של מפעלינו מטפל בהזמנת חלקי חילוף מההתחלה ועד הסוף, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח מהמוצר המוגמר. בחברת "א.ש. משאבות" צרכי הלקוח עומדים בראש סדר העדיפויות, ולכן החברה מעמידה לרשות לקוחותיה מערך שיפור, בקרה ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

שירות ושיפוץ לכל סוגי המשאבות
מערך השירות האמין של חברת "א.ש. משאבות" כולל צוות מיומן, העומד לרשות לקוחות החברה בכל רחבי הארץ. צוותי השירות של חברת "א.ש. משאבות" דואגים לצמצם ככל האפשר את הזמן שבו המשאבות לא פעילות, ולכן הם מבצעים גם פעולות פירוק והרכבה במקום.זמני התגובה המהירים, איכות אנשי השירות ומקצועיותם, הם שהפכו את מחלקת השירות של חברת "א.ש. משאבות" לשם דבר בתחום. רק מערך שירות כזה יכול לתת מענה נכון ומהיר לכל בעיה, המתעוררת במהלך העבודה.

בקרה: מוצרי החברה עוברים תהליך בקרה קפדני בכל שלבי הייצור, דבר המבטיח לך - הלקוח, פעילות רצופה ושוטפת ללא תקלות.

מו"פ: צוותי הפיתוח של חברת "א.ש. משאבות" שוקד כל העת על פיתוח דגמים חדשים של משאבות, ועל שיפור הדגמים הקיימים, בעזרת שילוב טכנולוגיות ותפיסות חדשות בתחומי ההידראוליקה, המכניקה והמטלורגיה.
 
 

האומן 13, א.ת. אלון, ת.ד. 3009, בית שמש 99000   טל': 2564199-20, פקס: 7790199-20

E-mail: Eli_mashevot@walla.co.il  ,Aspumps1@gmail.com    www.as-pumps.co.il